Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокАнимеJoJo's Bizarre Adventure STONE OCEAN со прв официјален трејлер!

JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEAN со прв официјален трејлер!

По долго исчекување, тимот на JoJo’s Bizarre Adventure откри многу повеќе за следниот дел на анимето за време на специјалниот настан за серијата, вклучувајки и кога и каде ќе излезе.

Stone Ocean ќе излезе на Netflix ширум светот овој декември, пред да се емитува на ТВ во Јапонија следната година.

Повеќе информации околу Stone Ocean може да прочитате тука.

 

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО