Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингЗлатни Хитови за 2021 година – Филм, ТВ Серија, Видеоигра (ГЛАСАЈТЕ)

Златни Хитови за 2021 година – Филм, ТВ Серија, Видеоигра (ГЛАСАЈТЕ)

Време е да ги прогласиме ЗЛАТНИТЕ наслови за оваа година – Гласањето го препуштаме на Вас, читателите на КомиксМК!

Година во која Светот сеуште се бори со КОВИД пандемијата, сепак искусивме огромен број на квалитетни наслови кои засекогаш ќе бидат запечатени во Поп Културата.
Време е да ги прогласиме НАЈДОБРИТЕ хитови во следните три категории:
  • Најдобар Филм за 2021 година
  • Најдобра ТВ Серија за 2021 година
  • Најдобра Видеоигра за 2021 година
Изборот е едносатвен, без разлика на критериумите и оценките од критичарите, одберете го вашиот ОМИЛЕН наслов за оваа година, имате право на ЕДЕН глас во секоја од трите категорија.
Победничките наслови ќе бидат објавени на 31-ви декември, 2021 година!
*Номинирани се одредени ТВ Серии (аниме серијали) кои дебитирале со само неколку епизоди оваа година (а не со цела сезона).

Најдобар Филм за 2021 година

Најдобра ТВ Серија за 2021 година

Најдобра Видеоигра за 2021 година

ПОВРЗАНО

1 КОМЕНТАР

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО