Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииСите новости од DC Fandom 2021! The Batman, Black Adam, The Flash...

Сите новости од DC Fandom 2021! The Batman, Black Adam, The Flash и многу повеќе!

Дознајте ги сите изненадувања од најголемиот настан на DC Comics!

 • Застрашувачка сцена од Black Adam, дополнително Sneak Peek видео од членовите на Justice Society!

 • Barry Allen од серијата на CW со нов изглед.

 • Sneak Peek видео од ‘Aquaman and the Lost Kingdom’ во присуство на Jason Momoa.

 • Анимираниот филм, DC Super Pets!

 • Во изработка е ‘Milestone’ анимиран филм, повеќе новости за истиот серијал на стрипови.

 • Најновата видеоигра на Rocksteady, ‘Suicide Squad: Kill The Justice League’ трејлер.

 • John Cena со првиот тизер трејлер за ‘Peacemaker’ ексклузивно за HBO Max.

 • STARGIRL

 • Mid Season 3 ‘Doom Patrol’ Trailer

 • The Flash Sneak Peek видео полно со изненадувања!

 • Концепт слика за филмот ‘Blue Beetle’ ексклузивно за HBO Max.

 • Нов трејлер за опасната криминална група на Gotham наречена Court of Owls, ‘Gotham Knights’ е најновата видеоигра на Warner Bros Games.

 • Аниме инспириран филм, ‘Catwoman: Hunted’

 • Официјален трејлер за ‘Batwoman’ сезона 3.

 • Концепт слика од ‘Batgirl’ филмот ексклузивно за HBO Max.

 • ‘Titans’ официјално добива 4-та сезона ексклузивно за HBO Max.

 • Тизер трејлер за третата сезона од анимираната ‘Harley Quinn’ серија.

 • Нов трејлер за четвртата сезона од анимираната ‘Young Justice’

 • Повеќе информации за новата анимирана серија ‘Batman: Caped Crusader’

 • Најнова мобилна видеоигра.

 • Трет дел од ‘Wonder Woman’ е официјално во изработка.

 • ‘Shazam! Fury of the Gods’ Sneak Peek

 • Lucifer во ‘Sandman’ ексклузивно на Netflix

 • ‘Pennyworth’ сезона 3.

 • Тоа што сите го чекавме, спектакуларниот трејлер за ‘The Batman’!

 Целосниот настан е достапен на видеото подолу:

 

ПОВРЗАНО

1 КОМЕНТАР

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО