Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииStranger Things сезона 4 официјално ќе се емитува на Netflix во 2022...

Stranger Things сезона 4 официјално ќе се емитува на Netflix во 2022 година! (ВИДЕО)

По одложеното снимање на Stranger Things сезона 4 заради COVID 19 пандемијата, Тв серијата при крајот на својата продукција и официјално ќе се емитува од следната година!

Stranger Things четвртата и последна сезона на Netflix со ново кратко видео со сцени од новата сезона официјално ни потврди дека ТВ серијата ќе ја гледаме следната година но сè уште немаме официјален датум!

Погледнете го краткото видео!

 

Strangers Things доби и интересно видео пред година ипол за мистеријата од финалето трета сезона и ни покажа каде е и што се случува со карактерот Jim Hopper!

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО