Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокАнимеПрв тизер/трејлер за Jujutsu Kaisen 0

Прв тизер/трејлер за Jujutsu Kaisen 0

Официјално првиот тизер за новиот Jujutsu Kaisen 0 филм.

Во тизерот нема прикажано многу детали, освен прв изглед на Yuta и Rika.

Филмот, насловен како Jujutsu Kaisen 0, ќе биде prequel на главната серија. Така, наместо да се фокусира приказната на Yuji, овој филм ќе биде за Yuta.

Филмот ќе биде достапен за гледање на 24ти декември 2021 година.

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО