Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмови7 минутно Sneak Peek видео за анимираниот 'Injustice: Gods Among Us!' филм...

7 минутно Sneak Peek видео за анимираниот ‘Injustice: Gods Among Us!’ филм на DC

Приказна која за прв пат ја видовме во добропознатата видео игра под истото име а подоцна добивме и неколку изданија на стрипови низ годините на жестоката војна помеѓу Batman и Superman.

Во моментов нема точна дата за кога би можеле да го гледаме филмот, во меѓувреме прочитајте го описот:

“On an alternate Earth, the Joker tricks Superman into killing Lois Lane, which causes a rampage in the hero. Superman decides to take control of Earth, Batman and his allies will have to attempt to stop him.”

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО