Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиYouTube-ерот The Reel Rejects со Non-Spoiler видео реакција за 'The Suicide Squad'!

YouTube-ерот The Reel Rejects со Non-Spoiler видео реакција за ‘The Suicide Squad’!

Најновиот хит на James Gunn прими огромен број на позитивни критики, ќе го доживее своето деби на 5-ти Август 2021 година на HBO Max и во кино.

Филмот има 99% позитивни критики од вкупно 68 критичари на Rotten Tomatoes, реакции на Twitter од луѓе што го гледале можете да прочитате ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО