Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокСерииНи пристигна првиот официјален ТРЕЈЛЕР за 'Hawkeye', Jeremy Renner се враќа!

Ни пристигна првиот официјален ТРЕЈЛЕР за ‘Hawkeye’, Jeremy Renner се враќа!

‘Hawkeye’ е закажана за 24-ти ноември (по една епизода секоја недела) на стриминг платформата Disney+, ќе има 6 епизоди и конечно ќе ја видиме Hailee Steinfeld во улогата на Kate Bishop покрај Jeremy Renner во улогата на Clint Barton.

ТУКА можете да прочитате повеќе за ликот на Echo која е потврдена да се појави во серијата и за две нови гласини кои ќе Ве остават без зборови!

Добиваме и прв официјален постер!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ