Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерииОфицијален Трејлер за 'What If...?' на Marvel Studios - Chadwick Boseman за...

Официјален Трејлер за ‘What If…?’ на Marvel Studios – Chadwick Boseman за последен пат во улогата на T’Challa…

Првата анимирана серија на Marvel Studios ќе има 10 епизоди и ќе го доживее своето деби на 11-ти Август!

Повеќе информации можете да дознаете ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ