Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииПрвата епизода на мини тизер серијата помеѓу 2 и 3 сезона на...

Првата епизода на мини тизер серијата помеѓу 2 и 3 сезона на The Boys е достапна ONLINE! (ВИДЕО)

Amazon лансира минисерија која ќе биде дел од универзумот на The Boys како сериски тизер пред третата сезона. Seven on 7 Cameron Coleman ексклузивно на Vought News Network.

Серијата ќе издава нова епизода на седми секој месец преку каналот Vought International на YouTube. Водител на шоуто е ,Cameron Coleman кој го претставува сегментот наречен Seven on 7 on Vought’s “Fox News-esque media division.”

Секој сегмент ќе ги потполни дупките на приказната од прва и втора сезона и ќе изгради динамика за претстојната сезона 3. Минисеријата ќе има седум епизоди и една реклама. Ликот на Edison треба да се појави во сезоната 3, но пред тоа, тој ќе се појави во една од епизодите и ќе ни даде краток тизер за неговoто појавување во сезона три и ќе ги коментира главните настани во ТВ серијата The Boys досегa.

Погледнете за што станува збор!

Ова е официјалниот YOUTUBE канал на кој ќе бидат објавувани епизодите секој нареден месец!

https://www.youtube.com/channel/UCekYgu4qTiqVtLcxgBbhjnw 

 

 

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО