Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииВо новиот Masters of the Universe: Revelation трејлер започнува нова битка +...

Во новиот Masters of the Universe: Revelation трејлер започнува нова битка + сите тајни и Еaster eggs

Во новиот Masters of the Universe: Revelation трејлер се воспоставува борба за спасување на Eternia. Катаклизмичка битка меѓу He-Man и Skeletor. Се прикажува алијансата што мора да се обедини за да се бори за поголемо добро, откривајќи ја мистеријата на мечот на моќта пред да биде предоцна.

Подетални информации околку анимираната серија може да дознаете тука.

Првиот официјален тизер може да го погледнете тука.

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО