Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокСерииGeralt се враќа во најновиот тизер за 'The Witcher' сезона 2! (ВИДЕО)

Geralt се враќа во најновиот тизер за ‘The Witcher’ сезона 2! (ВИДЕО)

Конечни ги дочекавме првите снимки од Henry Cavill во новата сезона од хит серијата на Netflix!

Во прилог е тизер трејлерот од 12 секунди за Geralt of Rivia:

Да се навратиме на минатата недела кога го добивме тизер трејлерот за Ciri:

Следната недела го очекуваме и тизер трејлерот за ликот на Yennefer, сите информации и детали за втората сезона можете да ги прочитате ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО