Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокСерии'Loki' епизода 2 Easter Eggs + нови теории Sacred Timeline и Miss...

‘Loki’ епизода 2 Easter Eggs + нови теории Sacred Timeline и Miss Minutes

Youtube каналот на New Rockstars е тука со видео за сите Easter Eggs и нови теории кои ја објаснуваат мистериозната улога на Miss Minutes и Lady Loki

Дали Lady Loki е навистина лоша и што значи бомбардирањето на мултиверзумот?

Дали Loki е добар и главната цел му е да ја спречи Lady Loki?

Дали Miss Minutes крие голема тајна која ја поврзува со големата моќ на TVA?

Дали Loki ќе го уништи режимот на Sacred Timeline и ќе го започне хаосот на мултиверзумот?

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ