Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокСерииОфицијален ТРЕЈЛЕР за новата Marvel Studios ТВ серија - She-Hulk: Attorney at...

Официјален ТРЕЈЛЕР за новата Marvel Studios ТВ серија – She-Hulk: Attorney at Law

Првата епизода (од вкупно 9) ќе дебитира на 17-ти август, 2022 година ексклузивно на Disney+.

Покрај сите акциони моменти, ТВ серијата според жанр се класифицира како комедија.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ