Денес е среда, 4 октомври 2023
ПочетокСерииНовости и фотосесија за идните Star Wars проекти на Disney!

Новости и фотосесија за идните Star Wars проекти на Disney!

Списанието Vanity Fair ни објавува новости и слики од идните проекти во светот на Star Wars!

Сите новости и слики се достапни преку следнава Twitter галерија:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ