Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииПрви мисења и реакции од луѓе што ја гледале Hawkeye на светската...

Први мисења и реакции од луѓе што ја гледале Hawkeye на светската премиера во Лондон!

Првите две епизоди биле ексклузивно прикажани на свечената премиера, добиваме мислења и реакции за престојната Marvel Studios серија на Disney+

На 24-ти ноември официјално ќе бидат достапни првите две епизоди, останатите четири (вкупно се шест) ќе дебитираат секоја следна среда.

Потврдено е дека првата епизода има времетраење од 47 минтуи а втората од 49 минути!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО