Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокСерииЕКСКЛУЗИВНО: Првиот краток клип, концепт слики, интервју и позади сцените на Star...

ЕКСКЛУЗИВНО: Првиот краток клип, концепт слики, интервју и позади сцените на Star Wars: Obi Wan Kenobi!

Погледнете го првиот клип за Disney Plus ексклузивната ТВ серија Оbi Wan Kenobi, заедно со возбудливи концепт слики од серијата и интервју од самата ѕвезда, Ewan McGregor! 

Obi Wan Kenobi се очекува премиерно да ја гледаме во првата половина од 2022 година, ексклузивно на Disney Plus!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО