Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииMoon Knight, She-Hulk, Secret Invasion и многу повеќе новости од Disney+ Day!

Moon Knight, She-Hulk, Secret Invasion и многу повеќе новости од Disney+ Day!

Тизер трејлери, наслови, слики за иднината на Marvel Studios сериите ексклузивно за стриминг платформата Disney+

 • Официјален клип/трејлер за Hawkeye:

 • Официјален тизер трејлер за Moon Knight:

 • Официјален тизер трејлер за She-Hulk:

 • Официјален тизер трејлер за Ms Marvel:

 •  Ново лого и прва слика од Nick Fury во Secret Invasion:

 • Најава за втора сезона од анимираната What If серија:

 • Најнова серија за Echo, ликот ќе го доживее своето деби во Hawkeye:

 • Најнова анимирана серија за Spider-Man во првата година од средно училиште во филмскиот универзум на Marvel:

*Во моментов нема информации дали Tom Holland ќе го позајми гласот.

 • Најава за новата анимирана серија за Groot:

 • Најава за новата играна серија, Iron Heart:

 • Најава и официјално лого за Agatha, играна спин-оф серија од WandaVision:

 • Најава за нова анимирана серија, Marvel Zombies:

 • X-Men анимираната серија која заврши во 1997 година ќе продолжи со нови епизоди во 2023 година ексклузивно на Disney+ , скоро сите актери ќе се вратат да го позајмат нивниот глас!

Настаните ќе продолжат од последната епизода во 1997 година!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО