Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокГејмингНеподнослив дожд во GTA San Andreas Definitive Edition...

Неподнослив дожд во GTA San Andreas Definitive Edition…

Remaster трилогијата (GTA 3, Vice City и San Andreas) е веќе во продажба по цена од $59.99

Толку многу врне во GTA San Andreas Definitive Edtition што е дури мачно за играње:

Дали вреди?

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ