Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерииStranger Things Сезона 4, Welcome to California е насловот на новиот возбудлив...

Stranger Things Сезона 4, Welcome to California е насловот на новиот возбудлив трејлер. (06.11.2021)

Погледнете го новиот краток возбудлив трејлер за последната сезона од ТВ серијата Stranger Things. Не очекуваат многу одговори и разрешување на една од најголемите мистерии во серијата.

Stranger Thing сезона 4 ќе ја гледаме премиерно на Netflix од 06.11.2021 година.

А пред неколку дена добивме и постер!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ