Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииThe Book of Boba Fett официјален трејлер!

The Book of Boba Fett официјален трејлер!

Остануваат помалку од два месеци до дебито на серијата „ The Book of Boba Fett“ на Дизни плус и денеска конечно добивме и официјален трејлер.

Серијата ќе дебитира на Дизни Плус на 29 декември и ќе има 8 епизоди, а Боба Фет ќе ја консолидира својата криминална империја и ќе се бори против своето минато.

Насловите на сите 8 епизоди се:

  • Episode 1: The Champion
  • Episode 2: The Assassin
  • Episode 3: The Syndicate
  • Episode 4: The Battleground
  • Episode 5: The Homeworld
  • Episode 6: The Warlord
  • Episode 7: The Showdown
  • Episode 8: The Hunter
Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО