Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиОфицијален ТРЕЈЛЕР за Morbius со Jared Leto во главната улога!

Официјален ТРЕЈЛЕР за Morbius со Jared Leto во главната улога!

Morbius е новиот негативец во Marvel универзумот на Sony, филмот ќе дебитира во кино на 27-ми јануари, 2022 година.

Погледнете го првиот официјален трејлер:

Знаеме дека Morbius ќе биде дел од истиот универзум со Venom но во трејлерот има збунувачки референци од повеќето Spider-Man универзуми.

Дали Sony има вистински план или овие референци се ставени само за популарност?

Во моментов нема никакви информации во врска со ова прашање.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО