Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокСерииПогледнете го првиот официјален трејлер за The Witcher Season 2 (17.12.2021)

Погледнете го првиот официјален трејлер за The Witcher Season 2 (17.12.2021)

По настанот WitcherCon и глобалната Netflix презентација на која беше дел и The Witcher проектот добивме неколку тизер рејлери постери, конечно добивме и официјален прв трејлери и постер. Погледнете.

The Witcher Season 2 премиерно ќе ја гледаме на Netflix на 17 Декември 2021 година. Втората сезона на The Witcher ќе има точно 8 епизоди со времетраење од по еден саат!

Погледнете го и официјалниот постер!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО