Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокПоп КултураПред да биде филмска ѕвезда, Timothée Chalamet водел YouTube канал!

Пред да биде филмска ѕвезда, Timothée Chalamet водел YouTube канал!

Познат по главната улога на Paul Atreides во Dune, актерот Timothée како дете снимал видеа во кои изработувал уникатни изгледи на Xbox 360 контролери!

YouTube профилот се вика ModdedController360 и стана навистина популарен во изминатите неколку дена со дознавањето на неговата сопственост.
Вкупно има три видеа а неговото најпопуларно видео доби над 400 илјади прегледи со преку 27 илјади subscribe-ери.
Во 2018 година, некој непознат фан го сликал актерот како се вози во метро, читајќи ја Dune (првата новела на Frank Herbert) со цел да се спреми за големиот блокбастер кој е официјално достапен пред нешто повеќе од една недела!

Нашата целосна рецензија без спојлери, како и повеќе информации за новелите, можете да прочитате ТУКА.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО