Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииОфицијален ТРЕЈЛЕР за Cowboy Bebop!

Официјален ТРЕЈЛЕР за Cowboy Bebop!

Најновата играна серија на Netflix е инспирирана од добропознатото јапонско аниме под истото име!

Сите епизоди ќе бидат достапни од 19-ти ноември, 2021 година!

Краток опис на приказната:

A ragtag crew of bounty hunters chases down the galaxy’s most dangerous criminals. They’ll save the world – for the right price.

Според жанр, серијата ќе биде акција, авантура, фантазија, научна-фантастика, крими-драма.

Постер од аниме серијалот
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО