Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокФилмовиПрвиот тизер ТРЕЈЛЕР за анимираниот Pixar филм 'Lightyear' - Во светот на...

Првиот тизер ТРЕЈЛЕР за анимираниот Pixar филм ‘Lightyear’ – Во светот на Toy Story!

Disney ни ја опишува приказната за астронаутот Buzz Lightyear, херојот според кого е инспирирана играчката во Toy Story!

Вселенски бродови, рејнџери, вонземјани, мачки роботи и многу повеќе, влегуваме во една нова Sci-Fi авантура!

Филмот ќе биде достапен во кино од 17-ти јуни, 2022 година.

Во главната улога на Buzz, гласот го позајмува извонредниот Chris Evans!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ