Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииПогледнете го првиот официјален краток клип од ТВ серијата Peacemaker!

Погледнете го првиот официјален краток клип од ТВ серијата Peacemaker!

Peacemaker телевизиската серија ќе се емитува премиерно на HBO MAX некаде во средината на Јануари 2022 година. HBO MAX Европа го објави првиот официјален краток клип од сцена на Peacemaker. Погледнете!

ТВ серијата за DC карактерот Peacemaker кој го запознавме пред неколку месеци во филмот на James Gunn- The Suicide Squad, ќе се фокусира на неговото потекло, неговата животна приказна и сè што би направил за да го донесе мирот во светот.

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО