Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокФилмовиДали LEAKED видеото од Andrew Garfield е вистинско? - професионални VFX артисти...

Дали LEAKED видеото од Andrew Garfield е вистинско? – професионални VFX артисти детално ни објаснуваат (ВИДЕО)

Големата мистерија е откриена, дали Andrew Garfield навистина ќе биде дел од ‘Spider-Man: No Way Home’?!?!?

Leaked видеото кое веќе подолго време кружи на социјалните мрежи, покрена многу дебати за неговата точност.

Токму затоа тука се дечките од Corridor Crew кои преку нивното искуство ни ја откриваат вистината за видеото, пиксел по пиксел.

Погледнете:

Новата гласина сугерира дека Spider-Man верзиите на Tobey и Andrew ќе бидат присутни цели 40 минути во Spider-Man: No Way Home.

Друга популарна шпекулација е дека во вториот трејлер кој се очекува да пристигне во текот на октомври (или почеток на ноември), ќе ги видиме сите три верзии на Spider-Man во заедничка сцена.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ