Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииОфицијален тизер ТРЕЈЛЕР за втората сезона од 'Locke & Key'

Официјален тизер ТРЕЈЛЕР за втората сезона од ‘Locke & Key’

Сите 10 епизоди од втората сезона ќе бидат достапни на Netflix од 22 октомври, 2021 година!

Краток опис за тие што не сте ја гледале првата сезона:

“Locke & Key follows 3 siblings who, after the murder of their father, move to their ancestral home only to find the house has magical keys that give them a vast array of powers and abilities.”

ПОТВРДЕНО: Ќе добиеме и трета сезона!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО