Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиПрвиот официјален concept art од долгоочекуваниот Avatar 2 (ГАЛЕРИЈА)!

Првиот официјален concept art од долгоочекуваниот Avatar 2 (ГАЛЕРИЈА)!

Погледнете ги првите концепт арт слики за долгоочекуванoто продолжение на филмот со најголема заработка во историјата на филмовите. AVATAR!

Avatar 2 премиерно ќе го гледаме во кино на 16 Декември 2022 година.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ