Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерии'LoKi' Episode 5 - EASTER EGGS!

‘LoKi’ Episode 5 – EASTER EGGS!

Веќе сме скоро на самиот крај на серијата ‘LoKi’ со петата и претпоследна епизода, добивме одговор на многу прашања и еден куп EASTER EGGS!

 

Во стриповите Kang користи свинга за да патува низ времето!

Кој друг ако не Kang???

После 5 епизоди сеуште не знаеме кој е главниот негативец на серијата LoKi, според ова што го видовме денес можеме да кажеме дека најверојатно се работи за Kang the Conqueror или некоја варијанта од него!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ