Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокСерии'Loki' Episode 4 - Easter Eggs (ВИДЕО)

‘Loki’ Episode 4 – Easter Eggs (ВИДЕО)

Дефинитивно највозбудливата епизода досега, акција, мистерија, емоција и многу прашања кои бараат одговор!

New Rockstars ни пристигаат со ново видео во кое го објаснуваат секој можен детал од новата епизода!

Крокодил-Локи е новиот тренд во светот!

Сцени кои наликуваат на крајната сцена помеѓу Wanda и Vision.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО