Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураДобиваме официјална слика од Lego сетовите за 'Spider-Man: No Way Home' (SPOILERS)

Добиваме официјална слика од Lego сетовите за ‘Spider-Man: No Way Home’ (SPOILERS)

Први слики од сцени кои ќе бидат дел од филмот ни прикажуваат од Lego

Нов костум!

Doctor Strange и Wong!

Spider-Cycle?

 

Сетот со Vulture е инспириран од ‘Spider-Man: Homecoming’, токму затоа се шпекулира дека единствениот сет од ‘Spider-Man: No Way Home’ е ‘Spider-Man at the Sanctum Workshop’ кој можете да го видите со повеќе детали и во висока резолуција на линкот подолу кој е објавен официјално од Lego:

https://www.lego.com/en-gb/product/spider-man-at-the-sanctum-workshop-7618

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО