Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииPost-Credits сцената во 'WandaVision' е сменета, се појавува White Vision или Doctor...

Post-Credits сцената во ‘WandaVision’ е сменета, се појавува White Vision или Doctor Strange! (ВИДЕО)

Post-Credits сцената од 9-тата епизода на ‘WandaVision’ е официјално сменета на Disney+, добиваме нова мистерија.

 

Зошто би направиле Update на сцената?

Дали е тоа White Vision?

Дали е Doctor Strange?

Дали ова има врска со настаните во Loki кои ќе го започнат мултиверзумот?

За жал имаме многу прашања а во моментов и малку одговори…

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО