Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиПосле 7 години актерот Tobey Maguire се враќа на филмската сцена -...

После 7 години актерот Tobey Maguire се враќа на филмската сцена – Ни дава интересен одговор за неговото присуство во ‘Spider-Man: No Way Home’ (ФОТО)

Фан кој се сретнал со Tobey Maguire во New York ни објавува слика и ни објаснува што му одговорил актерот!

После цели 7 години, Tobey се враќа на холивудската сцена во споредна улога во филмот ‘Babylon’ заедно со врвните Brad Pitt и Margot Robbie.

Приказната на филмот во моментов е непозната, но можна опција за дејството на филмот е Холивуд во минатото, го добиваме и првиот постер за филмот:

Филмот е закажан за крајот на 2022 година или почетокот на 2023 година, повеќе за актерската екипа можете да дознаете ТУКА.

Прашањето кое сите го чекавме, дали ќе го видиме Tobey Maguire во улогата на Spider-Man во новиот филм на Marvel Studios со Tom Holland во главната улога:

Друга актуелна гласина која кружи на социјалните мрежи е дека наскоро ќе ги видиме Tobey, Andrew и Tom на ексклузивен настан во New York во кој ќе го промовираат ‘Spider-Man: No Way Home’ со првиот трејлер.

Сите останати информации за филмот кои се достапни до овој момент, можете да ги прочитате ТУКА.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО