Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиФОТО: Supergirl, Michael Keaton и Ezra Miller на снимањето на 'The Flash'

ФОТО: Supergirl, Michael Keaton и Ezra Miller на снимањето на ‘The Flash’

Филмот кој за прв пат ќе го претстави мултиверзумот на DC на големите филмски платна!

‘The Flash’ е закажан за 4-ти Ноември, 2022 година, филмот кој има за задача да го рестартира филмскиот универзум на DC со фактот дека Barry Allen ќе го промени минатото и со тоа ќе ги избрише и/или промени сите настани кои до овој момент се случиле.

Добиваме први слики од актерката Sasha Calle во улогата на Supergirl (голема е веројатноста дека е ликот на Lara Kent), како и од Michael Keaton во легендарната улога на Batman!

Очекуваме да видиме и други актери како Ben Affleck во нивните добропознати улоги.

 

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО