Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерииФото: Ewan McGregor на снимањето на 'Obi-Wan Kenobi'

Фото: Ewan McGregor на снимањето на ‘Obi-Wan Kenobi’

Актерот успеа да го сокрие костумот на Obi-Wan од фотографи под филмски мантил.

Добивме први слики од снимањето на можеби најочекуваната Star Wars серија која ќе ја доживее својата премиера во текот на 2022 година.

Покрај тоа добиваме и ексклузивно интервју заедно со Pedro Pascal познат по улогата на Din Djarin (The Mandalorian) во кое актерот открива дека за прв пат снимал сцена со Stormtrooper:

Досега најавените актери кои ќе бидат во серијата:

Hayden Christensen ќе ја повтори улогата на Darth Vader (Anakin Skywalker)!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ