Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокАнимеNetflix Geeked DAY 4: Masters of the Universe, Resident Evil, Godzilla, Gundam...

Netflix Geeked DAY 4: Masters of the Universe, Resident Evil, Godzilla, Gundam и многу повеќе!

 

Погледнете го првиот официјален трејлер за новата легендарна Masters of the Universe: Revelation анимирана ТВ Серија!

Кастингот за новиот аниме проект на Zack Snyder!

The Loud House Movie анимираниот оригинален анимиран филм на Netflix пристига на 20 Август!

Првиот официјален трејлер за новото Mobile Suit Gundam аниме!

Shaman King e достапно моментлано онлине а ексклузивно на Netflix на 9 Август!

Третото продолжение на триологијата ransformers: War for Cybertron на Netflix ексклузивно на 29 Јули!

Netflix најави новa хорор аниме Тв серија со креаторот на Final Fantasy!

Нов оригинален аниме филм најавен од Netflix!

Првиот официјален dub трејлер за Godzilla: Singular Point. Нова оригинална приказна од универзумот на Godzilla!

 

Edens Zero ексклузивно на 26 Август!

Ова е целиот настан во живо а специјалната сцена за Resident Evil Infinite Darkness може да ја погледнете од 28:35 минута од целиот настан.

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО