Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииПристигнаа првите Non-Spoiler мислења за Loki! Tweets + YouTube Video

Пристигнаа првите Non-Spoiler мислења за Loki! Tweets + YouTube Video

Може да ги прочитате твитер реакциите од критичарите за првите две епизоди на ‘Loki’, во прилог и YouTube видео.

Првата епизода ќе биде достапна од 9-ти Јуни!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО