Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиTom Holland изјави дека има нешто да ни покаже за Spider-man NWH...

Tom Holland изјави дека има нешто да ни покаже за Spider-man NWH и Uncharted за скоро време!

Tom Holland на неговиот инстаграм профил се заблагодари на сите за честитките за неговиот роденден и најави дека наскоро има нешто да ни покаже за Spider-man No Way Home i Uncharted!

Spider-man No Way Home премиерно ќе го гледаме во кино на 16 Декември 2021 тоа се шест месеци од денес до премиерата на филмот и маркетингот би почнал наскоро! Нашето предвидување е дека ќе добиеме трејлер за Spider-man No Way Home на 10 Јуни идната недела пред премиерата на филмот Peter Rabbit 2: The Runaway. За се што знаеме до сега официјално и сите гласини за Spider-man No Way Homе можете да прочитате ТУКА.

Филмската адаптација на видеоиграта Uncharted во која главната улога како Nathan Drake ја има исто така Tom Holland e премиерно најавена за 18 Февруари 2022 година. Наскоро очекуваме да го добиеме и првиот трејлер за Uncharted како што најави Tom.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО