Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокСерииПрвиот трејлер за 'Friends Runion'

Првиот трејлер за ‘Friends Runion’

Долгоочекуваниот настан на легендарната Sitcom серија ‘Friends’ конечно ни пристига на 27-ми Мај на стриминг платформата HBO Max.

Настан кој ќе биде во стил на Talk Show со полно изненадувања заедно со сите актери од серијата, ќе се фокусира на целите 10 години (од 1994 до 2004 година) снимајќи ја една од најпопуларните Sitcom серии.

Специјални гости ќе бидат актери и суперѕвезди како:

Покрај тоа, го добиваме и првиот трејлер со тоа што конечно знаеме што да очекуваме:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО