Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокСерииEwan McGregor ни открива нови информации за 'Obi-Wan Kenobi' серијата (ВИДЕО)

Ewan McGregor ни открива нови информации за ‘Obi-Wan Kenobi’ серијата (ВИДЕО)

Снимањето на серијата тукушто започна, дознаваме нови детали од актерот.

Актерот дискутира за серијата која можеби е најочекуваниот проект од сите Star Wars фанови во денешницата, ни открива дека токму на 4-ти Мај (May the 4th be with you) снимал сцена со „специјална личност“ со која за прв пат се заедно пред камера.

Слушнете што има да каже актерот на најновото интервју со Jimmy Kimmel:

‘Obi-Wan Kenobi’ ќе биде достапна во текот на 2022 година на стриминг платформата Disney+, засега има одлична екипа на актери заедно со Hayden Christensen кој се враќа во улогата на Anakin Skywalker/Darth Vader.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ