Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиTHE FOREVER PURGE Official Trailer

THE FOREVER PURGE Official Trailer

Петото продолжение од франшизата на The Purge

Погледнете го трејлерот за петтото продолжение на ‘The Purge’, Universal Pictures со новиот хоррор филм за оваа година ‘THE FOREVER PURGE’.

Што би се случило во светот доколку за еден ден не важи законот и е дозоволно се, и што ако светот остане засекогаш таков, погледнете и сами. Во кината на 2 Јули 2021.

Во главните улоги: Josh Lucas, Ana de la Reguera и Cassidy Freeman.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ