Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокПоп КултураЕдна од популарните сцени во Squid Game е рекреирана во Toy Story...

Една од популарните сцени во Squid Game е рекреирана во Toy Story верзија! (ВИДЕО)

Таканаречената Sid Game!

Squid Game – Сите интересни факти околу најпопуларната серија во светот, добиваме и новости за втората сезона, за повеќе притиснете ТУКА!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ