Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокПоп КултураНиз кровот му паднал ракун и му направил неред во куќата -...

Низ кровот му паднал ракун и му направил неред во куќата – Режисерот James Gunn ветува дека ќе му ги покрие трошоците (ФОТО)

Добро дело или добар маркетинг? Зошто не и двете?

Tweet во кој James Gunn ја превзема одговорноста како старател на Rocket Raccoon, ликот од неговиот најуспешен филм во кариерата, ‘Guardians of the Galaxy’:

‘The Suicide Squad’ е следниот хит на James Gunn во продукција на Warner Bros/DC кој го чекаме да го доживее своето деби на 5-ти Август, 2021 година. Трејлерот можете да го погледнете ТУКА.

Третиот и последен дел во ‘Guardians of the Galaxy’ франшизата на James Gunn ќе биде официјално достапен во кино на 5-ти Мај, 2023 година.

Дали сте знаеле дека режисерот ни има лајкнато Tweet (на член од нашиот тим) во 2014 година со цел да се промовира иницијативата #plantatreeforgroot која има за задача да стимулира повеќе луѓе низ светот да насадат дрва и да направат добро дело. Погледнете го Tweet-от подолу:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО