Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиНов и возбудлив 'The Suicide Squad' трејлер полн со акција и комедија!...

Нов и возбудлив ‘The Suicide Squad’ трејлер полн со акција и комедија! (ВИДЕО)

Нова и чудна маркетинг стратегија на Warner Bros, трејлерот е пуштен преку Unlisted линк на Youtube.

Филмот ќе го доживее своето деби на 5-ти Август, 2021 година во кино и на HBO Max.

James Gunn се враќа во неговата режисерска улога!

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ