Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиДали Venom е дел од Spider-Man: No Way Home? Tom Hardy сликан...

Дали Venom е дел од Spider-Man: No Way Home? Tom Hardy сликан со брендирана капа!

Дали мистериозниот негативец од трејлерот на Spider-Man: No Way Home би можел да биде Venom?

Што би можело да значи ова:

Во декември не чекаат големи изненадувања. Пред тоа останува да го гледаме Venom: Let There Be Carnage и можеби да дознаеме дали навистина Tom Hardy ќе стане дел од филмскиот универзум на Marvel.

Првите реакции за вториот дел на Venom можете да ги прочитате ТУКА, претпазливо пребарувајте на социјалните мрежи бидејќи кружат спојлери посебно од настаните во Post-Credits сцената во филмот.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО