Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиПрви non-spoiler реакции и мислења од првата проекција на Venom: Let There...

Први non-spoiler реакции и мислења од првата проекција на Venom: Let There Be Carnage!

Вчерашната и прва проекција на Venom: Let There Be Carnage се одржа специјално за фановите а они ги искажаа своите мислења и реакции на твитер. Прочитајте.

Venom: Let There Be Carnage премиерно ќе го гледаме во кино на 30 Септември 2021 година. Филмот е со времетраење од само 90 минути.

Ова се првите мислења и реакции за филмот од неколку фанови!

Режисерот Andy Serkis дава изјава за можна средба помеѓу Venom и Spider-Man во некој иден проект:

“Everyone wants to know when Venom is going to meet Spider-Man, personally, it’s not going to happen. I’m kidding. It’s going to happen, the question is when. We don’t want to rush it. Look, it depends when you want to get there, and also, what the appetite is, if people want more Venom stories, then, to jump straight to Spider-Man, you could be missing out on so many great supervillain characters in between now and then. So, in a way, by rushing to it, you might be closing the door.”

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО