Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиNightmare Alley - Официјален тизер ТРЕЈЛЕР, Bradley Cooper во главната улога!

Nightmare Alley – Официјален тизер ТРЕЈЛЕР, Bradley Cooper во главната улога!

Крими, драма, трилер со феноменална актерска екипа, филм изработен од Searchlight Pictures кој е закажан за деби во кино на 17-ти декември 2021 година.

Краток опис на приказната:

An ambitious carny with a talent for manipulating people with a few well-chosen words hooks up with a female psychiatrist who is even more dangerous than he is.

Режисерот и воедно писателот Guillermo del Toro со извонредни актери во неговиот филм:

  • Bradley Cooper
  • Cate Blanchett
  • Willem Dafoe
  • Rooney Mara
  • Paul Anderson
  • Mary Steenburgen
  • Ron Perlman
  • Toni Collete

и многу други…

 

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО