Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиDaniel Craig во солзи се простува од улогата на James Bond! (ВИДЕО)

Daniel Craig во солзи се простува од улогата на James Bond! (ВИДЕО)

По многу одложувања како резултат на пандемијата, No Time to Die конечно ќе биде достапен во кино од 7-ми октомври 2021 година.

Пет James Bond филмови во цели петнаесет години, кариерата на Daniel Craig ќе остане во историјата.

Неговото последно снимање носи големи емоции, во солзи се заблагодарува на целата филмска екипа!

Целосното видео сеуште не е достапно.

Сите негови James Bond филмови:

  • Casino Royale (2006)
  • Quantum of Solace (2008)
  • Skyfall (2012)
  • Spectre (2015)
  • No Time to Die (2021)

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ